Wrocław, ul. Stalowa, Śródmieście

Stalowa, Śródmieście, Wrocław

Szczegóły

Typ
Mieszkanie
Ilość osób
12
Ilość pokoi
3

Informacje

Dzień dobry

Jesteśmy ogólnopolską firmą z siedzibą we Wrocławiu specjalizującą się w zapewnieniu zakwaterowania dla pracowników firm.

Nasze wieloletnie doświadczenie pokazuje, że serwis i opieka nad mieszkańcami to często czasochłonne i kosztochłonne procesy. Współpracując z nami odciążamy Państwa we wszystkich czynnościach związanych z zakwaterowaniem.

To mieszkanie jest podzielone na niezależne komfortowe pokoje z kilkoma osobnymi, wygodnymi łóżkami. Dla każdej osoby czeka nowo przygotowana kołdra, poduszka oraz komplet pościeli.
Posiada również w osobną kuchnię i przestrzeń do spożywania posiłków. Kuchnia jest w pełni wyposażona w komplet naczyń, sztućców, mikrofalówkę, piekarnik itp.

Do dyspozycji gości światłowodowy szybki internet w cenie najmu.

Miesięczna cena za jedną osobę obejmuje zużycie mediów. Mieszkanie jest pod opieką techniczną. Najem jest możliwy już od 5 osób na minimum miesiąc. Podpisujemy umowy, wystawiamy faktury.
Obsługujemy zarówno małe jak i duże firmy (od 5 do 100 osób)

Naszymi głównymi klientami są firmy zajmujące się rekrutacją i pośrednictwem pracy, szeroko rozumiane firmy z branży budowlanej, przemysłowej, produkcyjnej, transportu. Posiadamy referencje i wieloletnie zaufanie ze strony partnerów.

Zapraszamy do współpracy!

Udogodnienia

Opłaty za media w cenie
Parkowanie na ulicy

Okolica

Transport
Restauracje
Sklepy
Bary i kawiarnie
Rozrywka
Sport

Podobne oferty